vieglatlētika

Nodarbību grafiks

Bauskas pilsētas stadions
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
15:30-17:30 (Ilona)14:00-19:30 (Ilona)14:00-17:30 (Ilona)14:00-19:30 (Ilona)14:00-17:00 (Ilona)
15:30-17:30 (Solvita)14:00-19:00 (Solvita)14:00-17:30 (Solvita)14:00-19:00 (Solvita)14:00-17:00 (Solvita)
15:00-17:00 (Raivis)14:30-19:00 (Aina)15:30-21:00 (Raivis)14:30-19:00 (Aina)15:00-19:30 (Raivis)
18:30-20:30 (Ilona)15:30-18:00 (Raivis)16:30-18:00 (Aivars)15:30-20:00 (Raivis)18:00-20:00 (Ilona)
18:00-20:00 (Raivis)16:30-18:00 (Aivars)16:30-18:00 (Aivars)
18:00-20:00 (Raivis)
Griķu pamatskola
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
16:00-19:00 (Raivis)16:00-19:00 (Raivis)
Bauskas valsts ģimnāzija
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
17:30-18:30 (Ilona)17:30-18:30 (Ilona)17:00-18:00 (Ilona)
17:30-18:30 (Solvita)17:30-18:30 (Solvita)17:00-18:00 (Solvita)
Pilsrundāles vidusskola
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
8:00-8:30 (Vilnis)8:00-8:30 (Vilnis)8:00-8:30 (Vilnis)8:00-8:30 (Vilnis)8:00-8:30 (Vilnis)
15:00-17:30 (Vilnis)15:00-17:30 (Vilnis)15:00-17:30 (Vilnis)15:00-17:30 (Vilnis)15:00-17:30 (Vilnis)
Bauskas 2. vidusskola
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
13:40-15:40 (Jeļena)13:40-15:40 (Jeļena)13:40-15:40 (Jeļena)16:45-18:45 (Aleksejs)15:45-17:45 (Aleksejs)
16:30-18:30 (Aleksejs)16:45-18:45 (Aleksejs)16:35-18:35 (Aleksejs)
Baseins
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
14:00-15:00 (Ilona)16:30-18:00 (Linda)
14:00-15:00 (Solvita)
17:00-18:00 (Raivis)
17:00-18:00 (Aivars)
Codes pamatskola
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
15:00-17:30 (Linda)15:00-17:30 (Linda)15:00-17:30 (Linda)15:00-17:30 (Linda)
Bauskas pilsētas pamatskola
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
13.30-15.00 (Amanda)13.30-15.00 (Amanda)13.30-15.00 (Amanda)
15.20-16.50 (Amanda)15.20-16.50 (Amanda)15.20-16.50 (Amanda)
īslīces pamatskola
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
13:40-15:40 (Ilze)13:40-15:40 (Ilze)13:40-15:40 (Ilze)13:40-15:40 (Ilze)
Uzvaras pamatskola
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
13:20-17:40 (Aina)13:20-18:00 (Aina)12:00-18:00 (Aina)
Bauskas pilsētas stadiona Svaru zāle
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
19:00-21:00 (Raivis)
PII pasaulīte
pirmdienaotrdienatrešdienaceturtdienapiektdiena
15:15-16:45 (Brigita)15:15-16:45 (Brigita)15:10-16:20 (Brigita)

Treneri

RAIVIS MAĶEVICS

  • 26648232
  • raivels11@inbox.lv
  • Bauskas pilsētas stadions, Griķu pamatskola, Bauskas pilsētas stadiona svaru zāle, baseins

Aivars Solzemnieks

  • 29856539
  • solzemnieks65@inbox.lv
  • Bauskas pilsētas stadions, baseins

Solvita Dzilnava

  • 22155207
  • dzilnava@inbox.lv
  • Bauskas pilsētas stadions, Griķu pamatskola, Bauskas Valsts ģimnāzija, baseins

ILONA KUPČIUNA

  • 27445349
  • ilonadramaconoka@inbox.lv
  • Bauskas pilsētas stadions, Bauskas Valsts ģimnāzija, baseins

AINA INDRIKSONE

  • 26216214
  • ainaindriksone@inbox.lv
  • Bauskas pilsētas stadions, Uzvaras pamatskola

ILZE LADUSĀNE

  • 29170326
  • ladusaneilze@inbox.lv
  • Īslīces pamatskola

Linda Jakutāviča

  • 25855283
  • fizene@inbox.lv
  • Codes pamatskola, baseins

ALEKSEJS GRIGORJEVS

  • 27389889
  • alex.grigorjev@inbox.lv
  • Bauskas 2. vidusskola

VILNIS ZARIŅŠ

  • 26559415
  • vilnis.zarins3@inbox.lv
  • Pilsrundāles vidusskola

AMANDA SAVICKA

  • 20053226
  • savicka_amanda@gmail.com
  • Bauskas pilsētas pamatskola

JEĻENA VEDERŅIKOVA

  • 28315124
  • Bauskas 2. vidusskola