Bauskas BJSS meiteņu komandas izcīna divas zelta medaļas Latvijas 2022. gada jauniešu komandu čempionātā galda tenisā 🏆

Iecavā, 15. maijā, norisinājās Latvijas Republikas 2022. gada jauniešu komandu čempionāts galda tenisā. Ar panākumiem startēja arī Bauskas BJSS komandas, kuras kopumā izcīnīja 2 zelta medaļas. 2008./2009. gadā dzimušu un jaunāku meiteņu vecuma grupā pārliecinošu sniegumu visās spēlēs demonstrēja mūsu jaunā komanda Elīza Manavicka (Bauskas BJSS) un Kristiāna Anspoka (Bauskas BJSS). Pretinieku komandas bija sīvas, un cīnījas līdz galam katrā spēlē, bet beigās mūsu meitenēm izdevās nodemonstrēt kvalitatīvu spēli, kas ļāva izcīnīt uzvaru visās spēlēs.

Latvijas 2022. gada jauniešu komandu čempionāts 2008./2009. gadā dz. un jaunāki meiteņu vecuma grupā:

1. vieta – Bauskas BJSS (Elīza Manavicka, Kristiāna Anspoka)
  2. vieta – Salaspils GTK (Poļina Staševska, Veronika Piskuna)
  3. vieta – Dartija (Monta Milzere, Anastasija Ruda).

Otru zelta medaļu izcīnīja māsas Daniela Kučinska (Bauskas BJSS) un Elīza Kučinska (Bauskas BJSS), kas spēja tikt galā ar visu komandu pretestību 2003. gadā dzimušu un jaunāku meiteņu vecuma grupā.

Latvijas 2022. gada jauniešu komandu čempionāts 2003. gadā dz. un jaunāki meiteņu vecuma grupā:

1. vieta – Bauskas BJSS (Daniela Kučinska, Elīza Kučinska)
  2. vieta – Dartija (Hete Hetere Zāģere, Līva Bogdanoviča)
  3. vieta – Rēzeknes BJSS/GTK Namejs (Linda Laduse, Valērija Kosenko).
Lietotāja Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skola attēls.