Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

+371 63922852
+371 25618037

Piektdien, 8.oktobrī, norisinājās Bauskas novada skolēnu sporta spēļu sacensības vieglatlētikā 2010./2011.g.dz. un 2012./2013.g.dz. vecuma grupās.

Rezultāti:

2012./2013.g.dz. meitenes

60m skrējiens

  1. vieta – Laine Tamberga, Bauskas BJSS, rezultāts – 10,35,
  2. vieta – Estere Purviņa, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 10,69,
  3. vieta – Naina Rusule, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 11,03.

300m skrējiens

  1. vieta – Nikola Hutornaja, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 0:59.26,
  2. vieta – Evelīna Gaile, Vecsaules psk., rezultāts – 1:01.41,
  3. vieta – Everita Strautiņa, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 1:02.46.

Tāllēkšana

  1. vieta – Adelīna Rupka, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,28,
  2. vieta – Patrīcija Lataite, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 3,17,
  3. vieta – Elizabete Simsone, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,12.

Augstlēkšana

  1. vieta – Patrīcija Lataite, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 1,00,
  2. vieta – Elizabete Simsone, Bauskas BJSS, rezultāts – 0.95,
  3. vieta – Pleša Emma, Bauskas pilsētas psk., rezultāts – 0.95.

Bumbiņas mešana

  1. vieta – Andrea Kostjuka, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 19,75,
  2. vieta – Kristiana Liepa, Codes psk., rezultāts – 16,96,
  3. vieta – Sabīna Zibala, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 16,80.

4X60 metru stafete

  1. vieta – Bauskas 2.vsk. – Naina Rusule, Patrīcija Lataite, Everita Strautiņa, Estere Purviņa, rezultāts – 46,45,
  2. vieta – Griķu psk. – Smaļķe Adriana, Bogdane Alīna, Skulme Katrīne, Vairoga Paula Kristiāna, rezultāts – 48,07,
  3. vieta – Codes psk. – Jeļizaveta Martinova, Kristiana Liepa, Beatrise Fetkeviča, Sonora Vilsone, rezultāts – 48,85.

2012./2013.g.dz. zēni

60m skrējiens

  1. vieta – Linards Strjuks, Vecsaules psk, rezultāts – 10,07,
  2. vieta – Roberts Strazdiņš, Bauskas BJSS, rezultāts – 10,15,
  3. vieta – Adrians Mucenieks, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 10,20.

300m skrējiens

  1. vieta – Pavlovičš Miks Dzintars, Bauskas pilsētas psk., rezultāts – 0:56.39,
  2. vieta – Mārcis Pakalns, Vecsaules psk., rezultāts – 0:59.38,
  3. vieta – Gustavs Ārents, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 1:00.60.

Tāllēkšana

  1. vieta – Adrians Mucenieks, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 3,40,
  2. vieta – Roberts Strazdiņš, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,38,
  3. vieta – Gabriels Turovs, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,20.

Augstlēkšana

  1. vieta – Pavlovičš Miks Dzintars, Bauskas pilsētas psk., rezultāts – 1,10,
  2. vieta – Akmentiņš Eduards, Griķu psk., rezultāts – 1,00,
  3. vieta – Kristāns Rasa, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 1,00.

Bumbiņas mešana

  1. vieta – Linards Strjuks, Vesaules psk., rezultāts – 30,85,
  2. vieta – Akmentiņš Eduards, Griķu psk., rezultāts – 27,85,
  3. vieta – Deniels Ivanovs, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 24,66.

4X60 metru stafete

  1. vieta – Bauskas 2.vsk. – Andrejs Tirols, Adrians Mucenieks, Deniels Ivanovs, Marks Šims, rezultāts – 44,00,
  2. vieta – Bauskas pilsētas psk. – Bergs Harijs Kristers, Pavlovičš Miks Dzintars, Melnis Miks Miķelis, Skotelis Tomass, rezultāts – 44,34,
  3. vieta – Codes psk. – Vladimirs Martinovs, Dairis Tirzmalis, Kristers Jānis Kalniņš, Rihards Alferovs, rezultāts – 47,50.

2010./2011.g.dz. meitenes

60m skrējiens

  1. vieta – Estere Turova, Bauskas BJSS, rezultāts – 9,99,
  2. vieta – Nikola Nikadona, Codes psk., rezultāts – 10,03,
  3. vieta – Alise Tīna Augstkalne, Bauskas BJSS., rezultāts – 10,41.

60m barjeru skrējiens

  1. vieta – Gundega Munda, Bauskas BJSS, rezultāts – 11,27,
  2. vieta – Elizabete Bidzāne, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 12,85,
  3. vieta – Samanta Beļajeva, Bauskas 2.vsk. ., rezultāts – 12,89.

300m skrējiens

  1. vieta – Grizāne Alise Emīlija, Griķu psk., rezultāts – 00:55.8,
  2. vieta – Viktorija Tjuha, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 00:56.8,
  3. vieta – Vinķele Paula, Bauskas pilsētas psk., rezultāts – 00:57.1.

Tāllēkšana

  1. vieta – Estere Turova, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,57,
  2. vieta – Viktorija Tjuha, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 3,47,
  3. vieta – Gabriela Nākmane, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 3,46.

Augstlēkšana

  1. vieta – Gundega Munda, Bauskas BJSS , rezultāts – 1.25,
  2. vieta – Elizabete Bidzāne, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 1.20,
  3. vieta – Nellija Norova, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 1.15.

Bumbiņas mešana

  1. vieta – Monta Kvedare, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 25,70,
  2. vieta – Loreta Jonašku, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 22,04,
  3. vieta – Bogdane Solvita, Griķu psk., rezultāts – 20,38.

Lodes grūšana

  1. vieta – Samanta Beļajeva, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 6,11,
  2. vieta – Elva Zuze, Codes psk., rezultāts – 6,02,
  3. vieta – Elīna Arāja, Bauskas2.vsk., rezultāts – 5,95.

4X60 metru stafete

  1. vieta – Bauskas 2.vsk. – Elizabete Bidzāne, Viktorija Tjuha, Samanta Beļajeva, Monta Kvedare, rezultāts – 41,25,
  2. vieta – Pilsrundāles vsk. – Loreta Jonašku, Nellija Norova, Jūlija Vasiļjeva, Gabriela Nākmane, rezultāts – 42,67,
  3. vieta – Griķu psk. – Bogdane Solvita, Grizāne Alise Emīlija, Puka Megija, Braška Dana, rezultāts – 42,77.

2010./2011.g.dz. zēni

60m skrējiens

  1. vieta – Marko Biezais, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 9,50,
  2. vieta – Smaļķis Gabriels, Griķu psk., rezultāts – 9,53,
  3. vieta – Maksims Dviņaņinovs, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 9,75.

60m barjeru skrējiens

  1. vieta – Kaspars Zāle, Codes psk., rezultāts – 11,82,
  2. vieta – Roberts Ribikauskis, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 12,04,
  3. vieta – Gvido Rākins, Griķu psk. ., rezultāts – 12,13.

300m skrējiens

  1. vieta – Klāvs Zaicevs, Bauskas BJSS, rezultāts – 00:52.8,
  2. vieta – Kaspars Zāle, Codes psk., rezultāts – 00:54.3,
  3. vieta – Emīls Circenis, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 00:55.9.

Tāllēkšana

  1. vieta – Marko Biezais, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 4,00,
  2. vieta – Gustavs Striks, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,92,
  3. vieta – Aigars Ramanis, Bauskas BJSS, rezultāts – 3,70.

Augstlēkšana

  1. vieta – Roberts Ribikauskis, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 1.25,
  2. vieta – Klāvs Zaicevs, Bauskas BJSS, rezultāts – 1.20,
  3. vieta – Rākins Gvido, Griķu psk., rezultāts – 1.20.

Bumbiņas mešana

  1. vieta – Jānis Strelēvics, Pilsrundāles vsk., rezultāts – 36,34,
  2. vieta – Oto Osvalds Fricis, Bauskas 2.vsk., rezultāts – 33,93,
  3. vieta – Kristiāns Zemturis, Vecsaules psk., rezultāts – 32,66.

Lodes grūšana

  1. vieta – Enkurs Roberts, Bauskas pilsētas psk., rezultāts – 7,82,
  2. vieta – Smaļķis Gabriels, Griķu psk., rezultāts – 7,72,
  3. vieta – Ņikita Staļģevics, Bauskas2.vsk., rezultāts – 7,40.

4X60 metru stafete

  1. vieta – Griķu psk. – Rākins Gvido, Šmits Tomass Jānis, Smaļķis Gabriels, Dervīts Reinards, rezultāts – 40,82,
  2. vieta – Bauskas 2.vsk. – Emīls Circenis, Marks Mercs, Marko Biezais, Linards Puzurs, rezultāts – 40,90,
  3. vieta – Pilsrundāles vsk. – Roberts Ribikauskis, Maksims Dviņaņinovs, Jānis Strelēvics, Renāts Anspoks, rezultāts – 41,07.
Share on facebook
Share
Arhīvi