Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

+371 63922852
+371 25618037

24.09.2021 Bauskas pilskalna parkā norisinājās Bauskas novada skolu Rudens kross –  stafešu skrējiens.

2002/2005.g.dzimušajiem zēniem godalgotās vietas ieņēma:
1. vieta Saulaines teritoriālā struktūrvienība
Everts Janušauskis, Rihards Jovaiša, Lauris Pudņiks.
2.vieta Bauskas Valsts ģimnāzija
Henrijs Obolēvičs, Rihards Kirkils, Rihards Marinsks.
3.vieta Bauskas 2.vidusskola
Kārlis Kārkliņš, Artis Černovskis, Deniss Afanasjevs.


2002./2005.g.dzimušajām meitenēm:
1.vieta Bauskas 2.vidusskola
Samanta Dorči, Madara Džeina Zakarevska, Reina Janere.
2.vieta Bauskas Valsts ģimnāzija
Daiga Bergmane, Kristija Anna Kalniņa, Evelīna Čeidāne.
3.vieta Saulaines teritoriālā struktūrvienība
Jūlija Semjonova, Liāna Tiltiņa, Solvita Repse.


2006./2007.g.dzimušajiem zēniem:
1.vieta Bauskas 2.vidusskola
Dāvids Daniels Brencis, Māris Baļčūns, Ņikita Kozlovs.
2.vieta Vecsaules pamatskola
Artis Barauskis, Daniels Pols, Raitis Kauneckaitis.
3.vieta Bauskas Valsts ģimnāzija
Marks Marko Strazdiņš, Henrijs Bušs, Valdis Valters Vanags.


2006/2007.g.dzimušās meitenes:
1.vieta Bauskas Valsts ģimnāzija
Žanete Munda, Maija Bāliņa, Paula Lorēna Lablaika
2.vieta Bauskas pilsētas pamatskola
Krista Kristiāna Tene, Arneta Patrika Hegenbarte, Betija Rutka.
3.vieta Bauskas Valsts ģimnāzija
Vendija Volosovska, Samanta Karaša, Tīna Jakubone.


2008./2009.g. dzimušie zēni:
1.vieta Bauskas Valsts ģimnāzija
Braiens Burmistrovs, Rinalds Jānis Leitāns, Mārcis Ruķeris.
2.vieta Codes pamatskola
Adrians Balodis, Markuss Matulēns, Džulians Sirvidis.
3.vieta Bauskas pilsētas pamatskola
Jānis Maskals, Jēkabs Berlverts, Markuss Seikstulis.


2008./2009.g. dzimušās meitenes:
1.vieta Pilsrundāles vidusskola
Karīna Haritonova, Katrīna Ārente, Kristiāna Anspoka.
2.vieta Bauskas Valsts ģimnāzija
Alīna Vilciņa, Anna Damenika, Felicita Leonora Feigina
3.vieta Bauskas 2.vidusskola
Elīza Manavicka, Marta Purviņa, Keita Estere Staļūne


2010./2011.g.dzimušajiem zēniem:
1.vieta Bauskas 2.vidusskola
Emīls Circenis, Marks Mercs, Marko Biezais
2.vieta Bauskas Valsts ģimnāzija
Reinis Stūris, Markuss Žilinskis, Sandis Sējējs
3.vieta Griķu pamatskola
Ģvido Rākins, Roberts Šumila, Gabriels Smaļķis.


2010./2011.g.dzimušās meitenes:
1.vieta Bauskas Valsts ģimnāzija
Patrīcija Aišpure, Gundega Munda, Rūta Ģeidāne.
2.vieta Bauskas 2.vidusskola
Viktorija Tjuha, Monta Kvedare, Elizabete Bidzāne
3.vieta Griķu pamatskola
Alise Emīlija Grizāne, Alīna Bogdane, Solvita Bogdane.

Share on facebook
Share
Arhīvi