22.09.2021. Iecavas pilsētas stadionā norisinājās Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikas četrcīņā “Draudzība” 2008/2009.g.dzimušiem zēniem un meitenēm.

Sacensībās startēja piecas meiteņu komandas no Bauskas Valsts ģimnāzijas, Tukuma 2.vidusskolas, Jelgavas 4.vidusskolas, Iecavas vidusskolas, Vecumnieku vidusskolas. Zēniem startēja komandas no Bauskas pilsētas pamatskolas, Bauskas Valsts ģimnāzijas, Vecumnieku vidusskolas, Iecavas vidusskolas un Jelgavas 4.vidusskolas.

Komandu vērtējumos zēniem pirmajās trīs vietās ierindojās:
1.vieta Vecumnieku vidusskolai
Edvards Igaunis, Ernests Lešinskis, Kārlis Škrjaba, Haralds Tiltiņš, Kristiāns Turlais, Maksimiliāns Sleids.
2.vieta   Jelgavas 4.vidusskolai
Toms Baškevics, Markuss Alksnis, Emīls Krauze, Rinalds Ivanovs, Kristiāns Melbārdis, Alans Stepanovs.
3.vieta Iecavas vidusskolai
Kārlis Daniels Lazda, Kristers Voldemārs Lazda, Ēriks Eduards Lazda, Ēriks Rakovskis, Erlends Strautmanis.

Individuālajā vērtējumā zēniem godalgotās vietas ieņēma:
1.vieta Eduards Igaunis (Vecumnieku vidusskola)
2.vieta Jānis Maskals (Bauskas pilsētas pamatskola)
3.vieta Ernests Lešinskis (Vecumnieku vidusskola)

Komandu vērtējumā meitenēm pirmās trīs vietas ieņēma:
1.vieta Tukuma 2.vidusskola
Kristiāna Gudriniece, Annija Rasnača, Ešlija Vītola, Ance Začesta, Kate Kadrija Slavinska.
2.vieta Jelgavas 4.vidusskola
Emīlija Brauna, Elza Černuho, Ilze Sandija Ešenberga, Evelīna Romanova, Ance Daibe, Anastasija Fomenko.
3.vieta Iecavas vidusskola
Emīlija Straumīte, Gabriels Elēna Velpa, Patrīcija Albuže, Dārta Miezere, Emerita Kraukle, Marija Ivanova.

Individuālajā vērtējumā meitenēm:
1.vieta Emīlija Brauna