Pilskalna iela 26
Bauska, LV-3901

+371 63922852
+371 25618037

Lai arī šogad izpalika ziemas sezona un vasaras sezona iesākās nedaudz vēlāk kā ierasts, tomēr visas nozīmīgākās sacensības tika aizvadītas un mūsu vieglatlēti spēja uzrādīt teicamus rezultātus izcīnot medaļas Latvijas un Baltijas čempionātos, kā arī uzrādot jaunus personīgos rekordus.

Latvijas čempionātos visās vecuma grupās kopā izcīnītas 23 medaļas, kur no tām ir 9 zelta medaļas, 10 sudraba medaļas un 4 bronzas medaļas. Jāpiebilst, ka šajā sezonā ir izcīnītas arī septiņas 4.vietas, kur  nereti līdz medaļai peitrūka tikai daži centimetri, punkti vai simtdaļas.

Medaļu sadalījums pa vecuma grupām:

U14 vecuma grupas jaunie vieglatlēti izcīnijuši 1 zelta medaļu,

U16 vecuma grupas jaunie vieglatlēti izcīnījuši 5 zelta medaļas un 3 sudraba medaļas,

U18 vecuma grupas jaunieši izcīnijuši 2 zelta medaļas, 3 sudraba medaļas un 2 bronzas medaļas,

U20 vecuma grupas jaunieši izcīnījuši 1 zelta medaļu, 1 sudraba medaļu un 1 bronzas medaļu,

Piegušo konkurencē izcīnītas 3 sudraba medaļas un 1 bronzas medaļa.

Baltijas U16 un U18 komandu čempionātos kopā izcīnītas 6 medaļas. No tām  2 zelta medaļas, 1 sudrama medaļa un 3 bronzas medaļas.

Šogad norisinājās Eiropas komandu čempionāts pieaugušajiem, kur 110m barjerskrējienā 5.vietu izcīnija Kristpas Sunteiks.

Medaļu ieguvēji Latvijas čempionātos:

Nikola Trasūne (U14)  1.vieta kārtslēkšanā,

Anna Gabriela Hofmane (U16) 1.vieta 100m barjerskrējienā, 1.vieta septiņcīņā un 2.vieta tāllēkšanā,

Atvars Ernests Paļulis (U16) 1.vieta 110m barjerskrējienā,  1.vieta kārtslēkšanā un 2.vieta desmitcīņā,

Betija Rutka (U16) 2.vieta kārtslēkšanā,

4x100m stafete U16 vecuma grupas puišiem 1.vieta.  Komandā startēja Toms Ķivers, Artūrs Jakubovičs, Adrians Hildebrants un Raivis Rampāns,

Andris Skadiņš (U-18) 1.vieta desmitcīņā, 1.vieta kārtslēkšanā , 3.vieta 110m barjerskrejienā un 3.vieta augstlēkšanā,

Arvis Sūna (U-18)  2.vieta desmitcīņā, 2.vieta kārtslēkšanā un 2 vieta tāllēkšanā,

Kristiāns Lauva (U20) 1.vieta desmitcīņā, 2.vieta tāllēkšanā un 3.vieta diska mešanā,

Rinalds Smilga (pieaugušais) 2.vieta trīssoļlēkšanā, 3.vieta tāllēkšanā,

Ilona Kupčiuna  2.vieta 100m barjerskrējienā,

Emīls Rūgums izcīna 2.vieta 110m barjerskriešanā.

Medaļu ieguvēji Baltijas čempionātos:

Anna Gabriela Hofmane (U16) 1.vieta tāllēkšanā, 1.vieta 100m barjerskrējienā un 2.vieta septiņcīņā,

Arta Marija Dreimane (U16)  3.vieta septiņcīņā,

Atvars Ernests Paļulis izcīna 3.vieta 110m barjerskrējienā,

Arvis Sūna (U18) izcīna 3.vieta kārtslēkšanā.

Paldies vieglatlētiem un viņu vecākiem, kuri izrādija neatlaidību, izturību un mērķtiecību šajos grūtajos pandēmijas treniņapstakļos.

Paldies Bauskas novada BJSS treneriem Raivim Maķevicam, Ilonai Kupčiunai, Solvitai Maķevicai, Aivaram Solzemniekam, Ainai Indriksonei, Ilzei Ladusānei, Lindai Jakutāvičai, Vilnim Zariņam.

Rakstu sagatavoja: Ilona Kupčiuna.

Share on facebook
Share
Arhīvi