Aizvadītajā nedēļas nogalē Iecavā, sporta skolas “Dartija” sporta namā norisinājās 2020. gada Latvijas jaunatnes čempionāts galda tenisā C grupā (2007. gadā dzimuši un jaunāki).

Meiteņu vienspēlēs 2. vietu izcīnīja Elīza Kučinska (Bauskas BJSS), kura finālā piekāpās čempionāta favorītei Franciskai Liniņai (Preiļu BJSS) ar rezultātu 1:3.

3. vietu izcīnīja Elīza Manavicka (Bauskas BJSS), kura ceturtdaļfinālā ar rezultātu 3:0 uzvarēja spēcīgo rīdzinieci Valēriju Kosenko (GTK Namejs).

Tāpat Elīzai Kučinskai 2. vieta meiteņu dubultspēlēs kopā ar Valēriju Kosenko (GTK Namejs), un 2. vieta jauktajās dubultspēlēs kopā ar Gustavu Smiltēnu (GTK Namejs).

Elīzai Manavickai 3. vieta meiteņu dubultspēlēs kopā ar Montu Milzeri (Dartija) un 3. vieta jauktajās dubultspēlēs kopā ar Ivo Lubānu (Laimīte).