Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēļu kopvērtējums 2020./2021. m.g 1.skolu grupa

Skola VieglatlētikaBasketbols
Rudens krossPavasara krossOlimpiskā diena "D"/"E" grupa"B" grupa"C" grupa"D" grupa4-cīņa "Draudzība""O.B" vid. gr.''O.B'' jaun.gr."Jauno b/b kauss"3:3Brīvā cīņaVolejbols "Lāse"NovussGalda teniss
5.-6. kl.7.-9. kl.
Bauskas Valsts ģimnāzija2.2.,1.1.,1.
Bauskas 2. vidusskola1.1.,2.2.,2.
Bauskas pilsētas pamatskola3.4.,3.3.,4.
Pilsrundāles vidusskola4.3.4.,3.
SkolaFlorbolsFutbolsMinibasketbola festivāls"Drošie un veiklie"2. klašu olimpiādeTautas bumbaDambreteŠahsZemgales reģionsPunktiVieta
"B" Grupa"C" Grupa"D" GrupaU-16U-14U-11DambreteDrošie un veiklieVieglatlētikaVolejbols/Futbols
Bauskas Valsts ģimnāzija
Bauskas 2. vidusskola
Bauskas pilsētas pamatskola
Pilsrundāles vidusskola

Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēļu kopvērtējums 2020./2021. m.g 2.skolu grupa

Skola VieglatlētikaBasketbols
Rudens krossPavasara krossOlimpiskā diena "D"/"E" grupa"B" grupa"C" grupa"D" grupa4-cīņa "Draudzība""O.B" vecākā gr."O.B" jaun. grupa"Jauno b/b kauss"3:3CīņaVolejbols "Lāse"NovussGalda teniss
5.-6. kl.7.-9. kl.
Codes pamatskola1.3.,4.1.,1.
Vecsaules pamatskola4.,3.
Griķu pamatskola2.1.,2.
Uzvaras pamatskola4.2.,1.2.,2.
Islīces pamatskola3.3.
Mežotnes pamatskola5.5.,5.
SkolaFlorbolsFutbolsMinibasketbola festivāls"Drošie un veiklie"2. klašu olimpiādeTautas bumbaDambreteŠahsZemgales reģionsPunktiVieta
"B" Grupa"C" Grupa"D" GrupaU-16U-14U-11DambreteDrošie un veiklieVieglatlētikaVolejbols/Futbols
Codes pamatskola
Vecsaules pamatskola
Griķu pamatskola
Uzvaras pamatskola
Islīces pamatskola
Mežotnes pamatskola

Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēļu kopvērtējums 2020./2021. m.g vidusskolu grupa

Skola
VieglatlētikaRudens krossBasketbolsVolejbols ''Piena spēks''NovussBasketbols 3x3FutbolsGalda tenissPavasara krossZemgales reģionsPUNKTIVIETA
V/ATLF/BV/BB/B
Bauskas Valsts ģimnāzija1.,1.1.
Saulaines T.S.2.,2.4.
Bauskas 2.vidusskola3.,3.2.
Pilsrundāles vidusskola3.